Home

Menu-uri si servicii personalizate

Menu-uri si servicii personalizate

Inspirate din toate bucatariile globului, menu-urile noastre impresioneaza prin componenta, gust si diversitate. Pentru ca stim cat de importanti sunt oaspetii oricarui eveniment, adaptam fiecare preparat astfel incat la final toti invitatii sa ramana impresionati de unicitatea si calitatea produselor servite. De la prepatare traditionale reinterpretate in stil “gourmet” pana la dish-uri demne de restaurantele “fine dining”, echipa noastra de Chefs isi pun amprenta de fiecare data astfel incat autenticitatea si prospetimea sa se resimta la fiecare menu servit in locatiile noastre.

Ti-ai dorit intodeauna ca la evenimentul tau sa le oferi invitatilor o experienta culinara nemaintalnita? Acceptam provocarea si construim de la 0 impreuna cu tine acel menu special care sa impresioneze indiferent de asteptarile celor din jur.

Pentru noi cand este vorba de gusturile sau dietele speciale ale invitatilor cuvantul “NU” este inexistent. Menu-uri de copii, pentru regim vegetarian, intolerante sau stil de viata diferit, sunt la fel de importante ca variantele standard.